main background

Звіт

Звіт про нашу роботу

Розробка інженерних проєктів для фронту коштом ваших донатів, про використання яких ми звітуємо нижче — важлива, але відносно невелика частина роботи “Інженерного корпусу”.

Наша основна діяльність — допомога військовим з технічними питаннями на волонтерських засадах. Зокрема (та не лише) — допомога з налагодженням та встановленням зв’язку.

Від 27 лютого 2022 року за допомогою друзів, колег, партнерів та просто небайдужих громадян ми тоннами збирали IT обладнання: монітори, сервери, комутатори, IP-телефони, відеотермінали, ноутбуки тощо.

Усе це ми приводили до тями, міняли компоненти, налаштовували, інтегрували та збирали обладнання під конкретну задачу, розгортали віртуалізацію та передавали у підрозділи. Навчали користувачів і налагоджували підтримку обладнання.

Ми вже обладнали зв’язком понад 200 одиниць військової техніки, більшість з якої нині — на полі бою. І продовжуємо над цим працювати.

На сьогодні за інженерним рішенням, консультацією чи прототипом обладнання до “Інженерного корпусу” звертались сотні військовослужбовців, для яких ми виконали понад 1000 запитів. Централізовано з нами співпрацювали вже понад 70 військових підрозділів та 10 командувань.

Усе це — десятки тисяч годин роботи нашої команди, незліченна кількість кілометрів у дорозі, сотні реалізованих проєктів. А потрібно — в рази більше.

Бо нові запити ми отримуємо майже щодня:

— "Хлопці, на 64-ку треба змонтувати звʼязок. І внутрішній, і на “Либіді”. Коли можете?

— Треба трохи часу, пошукаємо залізячки. А “мотороли” у вас свої?

— Та “моторол” немає…

— Добре, знайдемо. Дай декілька днів та буде

— Плюс-плюс, друже. Чекаємо”.


Звертаємо вашу увагу: дані у цьому розділі мають ознайомчий характер та надаються в порядку, визначеному чинним законодавством України.

Звіт за період 2022-12-31 - 2023-06-30

За кошти з благодійних внесків за 1-2 квартали 2023 року фахівцями  “Інженерного корпусу” виготовлено три турелі “ТОР”, які вже передані військовим ППО Київської області. Також сконструйовано та зварено дві металоконструкції для дистанційно керованих бойових модулів “Маестро”, розраховані на калібри 7,62 та 12,7.

Звіт за період 2023-06-30 - 2023-09-29

Звіт за період 2023-09-30 - 2023-12-30