main background

Отримати допомогу

“Інженерний корпус” працює над прямими запитами українських військових та волонтерів. Ви — приходите до нас із задачею. Ми — ретельно аналізуємо кожен запит та шукаємо способи його реалізації.

Багаторічний досвід із військовими проєктами дозволяє нам ретельно обирати найбільш релевантні та корисні продукти для українського війська — і успішно втілювати їх у життя.

Якщо ви - військовий або працюєте над власним технологічним проєктом для українського війська, ми можемо допомогти  вам з технічною та військовою експертизами, а також матеріалами та запчастинами. 

Наші компетенції:

- системи зв'язку та комунікації;

- електроживлення;

- механічне обладнання;

- роботизовані пристрої;

- інші напрямки.

Втім, ви можете звернутися до нас із будь-яким технічним запитом. Якщо ми не зможемо допомогти вам власними силами, то спробуємо знайти відповідних фахівців та/або виробників.

Деталі про подачу заявки

Ви, як представник певного військового підрозділу, заповнюєте форму запиту. Вказуєте основні вимоги та побажання до майбутнього продукту. Також залишаєте свої контактні дані для зворотного зв’язку. 

Після отримання запиту ми передаємо його на аналіз та обробку групі наших інженерів. Вони уточнюють технічне завдання та передають його у роботу виконавцю. Якщо в нашому колі немає відповідного виконавця, ми шукаємо нових охочих допомогти ЗСУ, використовуючи власні контакти. При цьому супроводжуємо розробку від подачі заявки до стадії готового продукту.